Serwis ze znakiem jakości

 

Spanie.pl

 

Pensjonat Amelia

Adres obiektu Kulczyńskiego 2, 38-440 Iwonicz-Zdrój
 

 


Turnusy Odchudzająco - Oczyszczające na podstawie diety Dr Ewy Dąbrowskiej

 


Termin: 2017-01-03 - 2017-12-18
 


Cena: 1704.00 PLN
 


Długość pobytu: 13 dni
 
W dobie XXI wieku szczególny nacisk kładziemy na promocję zdrowia. Z dnia na dzień wzrasta zainteresowanie własną kondycją fizyczno-psychiczną. Szybki tryb życia, stres oraz złe nawyki żywieniowe to główny wróg naszego złego samopoczucia a przecież zdrowie mamy tylko JEDNO! Najwyższy czas na zmianę !!! Poniżej przedstawiamy chrakterystykę diety oferowanej przez Pensjonat Amelia** w Iwoniczu Zdroju.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Smaczna i wyszukana dieta warzywno-owocowa, świeże mikroklimatyczne powietrze, szeroka gama zabiegów leczniczych połączona z kojącym relaksem w otoczeniu natury oraz gościnna atmosfera naszego Pensjonatu pozwoli Ci na poprawę swojego zdrowia. Specjalnie dla Ciebie nasz drogi Kliencie oferujemy wczasy odchudzające. Ich skuteczność jest potwierdzona każdym naszym zadowolonym Klientem.

Turnus wczasów oczyszczająco - odchudzających przewiduje 13 dni(12 noclegów). Już po pierwszym tygodniu dostrzega się zmiany w organizmie. Organizm oczyszcza się z toksyn i wolnych rodników, obniża się ciśnienie krwi, a poziom cholesterolu zaczyna się zmniejszać. Kolejne pięć dni dają efekt zamierzony, a co za tym idzie satysfakcję pobytu u nas.

Założeniem wczasów oczyszczająco - odchudzających jest przywrócenie Państwu kondycji fizycznej oraz wprowadzenie prawidłowych nawyków żywieniowych dzięki diecie warzywno - owocowej dr Ewy Dąbrowskiej.

Podczas wczasów oczyszczająco - odchudzających zapewniamy Państwu opiekę medyczną w postaci konsultacji lekarskich oraz dietetyków . Oddajemy Państwa w ręce profesjonalnych fizjoterapeutów oraz trenerów, którzy zadbają o Waszą kondycję fizyczną podczas spacerów, ćwiczeń w basenie czy na sali gimnastycznej.

Dla wszystkich, którzy pragną poczuć się jak młodzi bogowie zorganizujemy dodatkowe masaże, kąpiele perełkowe czy okłady borowinowe. W szerokiej gamie zabiegów każdy z Państwa znajdzie swój sposób na relaks.

Masaże i zabiegi - NOWOŚĆ!

MEGA PROMOCJA!

Cena za turnus to jedyne 999 zł*

*Przy rezerwacji dla 3 osób w pokoju 3 osobowym w podanych terminach

Szczegółowych informacji na temat poszczególnych diet mogą Państwo uzyskać kontaktując się recepcją Pensjonatu Amelia:
tel. (013) 435 01 94, tel. kom. 512-340-381, recepcja@pensjonatamelia.pl
 

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie